Dlaczego właśnie ja?

Pytanie „dlaczego właśnie ja?” słyszą zarówno kobiety mężczyzn zmagających się z impotencją viagra , jak również lekarze, który wspomagają swoich pacjentów w walce o powrót do zdrowia, a także zadają je sobie sami panowie zarówno na głos, jak i we wnętrzu samego siebie. W wielu przypadkach jest to związane z negatywnymi emocjami, czasem płaczem w ukryciu, kiedy nikt nie widzi, smutkiem oraz zdołowaniem. Inni panowie reagują agresją, a więc winią wszystkich dookoła za swój problem, gdzie bardzo często odbija się to na partnerce, współpracownikach, dzieciach i reszcie rodziny. Inni panowie zachowują się jakby nic się nie stało, prowadzą normalny tryb życia, tylko oczywiście unikają seksu z wiadomych powodów.

Na zadane pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale odrobinę może pocieszyć fakt, że jest to choroba z którą zmaga się ogromna ilość mężczyzn na całym świecie. To dolegliwość, gdzie pozycja zawodowa, pieniądze zgromadzone na koncie, a nawet wiek nie mają znaczenia, impotencja czasem jest zależna od mężczyzny, a czasem nie ma on najmniejszego wpływu na nią. Aby zachować zdrowie i dobrą kondycję seksualną należy pozbyć się w  życiu stresu, oczywiście łatwo się mówi, jednakże warto zrobić wszystko co w mocy mężczyzny, aby przynajmniej znacząco go ograniczyć.

Należy znaleźć metodę, która pozwoli, aby stres nagromadzony przez cały dzień ulotnił się, może się to odbywać dzięki ćwiczeniom relaksacyjnym (joga jest wprost idealna), a oprócz tego siłownia i inne aktywności fizyczne także sprawdzą się świetnie. Oprócz tego można słuchać muzyki, czytać książkę, grać w karty bądź gry planszowe z rodziną, pić ziołowe herbaty, a niektórzy panowie odpoczywają po prostu w trakcie leżenia i nie robienia żadnych konkretnych rzeczy.

Każda metoda jest dobra, jeśli powoduje usunięcie stresu z organizmu, który odpowiada za pojawienie się zaburzeń erekcji. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę jak duże znaczenie posiada odpowiednia dawka snu i odpoczynku, gdyż w przemęczonym oraz zniechęconym organizmie znacznie szybciej zaczną szwankować narządy płciowe.

About Filip Jasinski